Nowości

Alarmy
Nowości
czytaj...

Promocje

czytaj...

Kontakt
an image
Alarm Serwis Centrum
ul. Faradaya 3
42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 366-99-65
Fax: (34) 366-96-73
e-mail: sklep@alarmyonline.pl
Informacje o firmie
O firmie

Firma "ALARM serwis centrum" zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie wszelkiego typu zabezpeczeń alarmowych. Urządzenia alarmowe dostępne u nas zabezpieczają między innymi przed włamaniem, ogniem - budynki mieszkalne, pomieszczenia firmowe, magazyny itp.

Firma zajmuje się także telewizją przemysłową, która umożliwia monitorowanie przez 24h na dobę biur, domów, hoteli, banków, itp.

20-letnie doświadczenie w branży "security" i rzetelność zostały nagrodzone zaufaniem
i zadowoleniem naszych klientów oraz udzieleniem koncesji przez Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji w zakresie Usług Ochrony Osób i Mienia nr L-1059/00.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie co sprzyja poszerzaniu się jej oferty i kontaktów handlowych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń elektronicznych pod kątem indywidualnych potrzeb naszych Klientów, w tym:

  • projektowanie i instalacja systemów ochrony mienia oraz ostrzegania o zagrożeniach pożarowych i alarmowych,
  • montaż telewizji przemysłowej,
  • instalacja systemów rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu,
  • kompletacja sprzętu,
  • bezpłatne doradztwo techniczne.

Naszym celem jest realizacja Waszych potrzeb stosownie do Waszych możliwości, uruchomienie instalowanych systemów wraz z optymalnym oprogramowaniem, dostosowanym do profilu działania firmy, w maksymalnie krótkim czasie. Jest to możliwe poprzez profesjonalny dobór odpowiedniego sprzętu na najwyższym światowym poziomie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników.

"ALARM serwis centrum" oddaje w ręce użytkownika instalacje gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia pracy i zapewnia pełną konsultację na etapie przygotowania projektu oraz działania systemu.

Firma "ALARM serwis centrum" powstała w celu zapewnienia dystrybucji elektronicznych systemów ochrony osób i mienia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny osprzęt instalacyjny firm krajowych i zagranicznych tj. telewizja obserwacyjna, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy, oraz systemy domofonowe i videofonowe.
Sprzedawane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką skutecznością działania, wysoką niezawodnością, estetyką wykonania oraz konkurencyjną ceną.

W dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń jesteśmy partnerem wielu uznanych, krajowych i zagranicznych, producentów - dzięki czemu naszym klientom oferujemy bogaty asortyment urządzeń.

Możemy zrealizować każde Państwa zamówienie udzielając pełnej gwarancji na jego sprawne funkcjonowanie.

Zapraszamy do współpracy !!!