Nowości

Alarmy
Nowości
czytaj...

Promocje

czytaj...

Kontakt
an image
Alarm Serwis Centrum
ul. Faradaya 3
42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 366-99-65
Fax: (34) 366-96-73
e-mail: sklep@alarmyonline.pl
Automatyka bram Nice

Strona główna > Oferta > Automatyka bram > Nice

Automaty do bram firmy Nice.

Wzornictwo:
Forma ROBO reprezentuje wzornictwo na najwyższym poziomie. Podstawa chroniona jest epoksydowym lakierem proszkowym o wysokiej wytrzymałości. Pokrywa wykonana jest z tworzywa ABS, bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

Cicha praca i mocna konstrukcja:
Pracuje z precyzją, cicho, bez wysiłku. Obudowa wykonana jest z aluminium odlewanego pod ciśnieniem, a wszystkie elementy wewnętrzne wykonane są z metalu. W konstrukcji silnika zastosowano nowoczesne rozwiązania w celu ograniczenia bezwładności.

Łatwość odblokowania i montażu:
Mechanizm odblokowania ręcznego został tak zaprojektowany, by maksymalnie ułatwić jego obsługę. Można go obsługiwać jedną ręką, odblokowując urządzenie np. w momencie zaniku prądu. Wewnątrz urządzenia przewidziana jest regulacja wysokości, co znacznie ułatwia montaż.

Bezpieczeństwo:
Po uruchomieniu odblokowania, przełącznik uniemożliwia jakiekolwiek przypadkowe manewry. Model wyposażony jest ponadto w przeciwzmiażdżeniowy system zabezpieczający.

Elastyczna elektronika:
Sercem mechanizmu jest jego centralna jednostka sterująca. Składa się ona z programowalnej karty pozwalającej na różne typy operacji, jak np. ustawienie trybu pracy (ręczna, półautomatyczna, automatyczna), siły sprzęgła, czas świecenia lampy ostrzegawczej, itd. Poprzez dołączenie karty rozszerzającej "PIU" można dodać wejścia "druga foto- komórka i otwieranie częściowe" i wyjścia "migająca lampa alarmowa, zamek".

Opisane siłowniki występują wraz z innymi niezbędnymi akcesoriami (takimi jak fotokomórka, odbiornik fal radiowych, piloty dwukanałowe, ew. lampa i antena) w zestawach, które zostały skonfigurowane w ten sposób, aby zaspokoić różne potrzeby i oczekiwania klientów.