Nowości

Alarmy
Nowości
czytaj...

Promocje

czytaj...

Kontakt
an image
Alarm Serwis Centrum
ul. Faradaya 3
42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 366-99-65
Fax: (34) 366-96-73
e-mail: sklep@alarmyonline.pl
Magnetowidy

MAGNETOWIDY

HTL Hi-tron 24h

HTL-24P jest magnetowidem poklatkowym do zastosowań w telewizji przemysłowej. Spośród wielu tego typu urządzeń dostępnych na rynku opisywany magnetowid wyróżnia się funkcją dokonywania zmian parametrów za pomocą menu w trakcie odtwarzania i nagrywania pomocną przy konfiguracji np. z multiplekserem. Pozostałe funkcje takie jak nagrywanie sytuacji alarmowych i ich wyszukiwanie, tygodniowy timer oraz funkcje odtwarzania są podobne jak w każdym innym tego typu urządzeniu. Magnetowidy z serii HTL charakteryzuje bardzo dobra jakość stop-klatki. Powyższy efekt uzyskano dzięki zastosowaniu czterech pokrytych warstwą diamentową głowic wirujących oraz precyzyjnej i niezawodnej mechaniki. Ponadto diamentowa warstwa pokrywająca głowice zwiększa czterokrotnie ich trwałość. Magnetowid HTL-24P umożliwia nagrywanie i odtwarzanie w następujących trybach czasowych: 3h, L12h, L24h. We wszystkich wymienionych trybach możliwe jest nagrywanie sygnału audio. Obudowa urządzenia składa się z części metalowych wykonanych ze stalowej blachy pokrytej lakierem oraz elementów z tworzywa ABS. Jakość użytych tworzyw jest bardzo dobra i zapewnia trwałość konstrukcji. Magnetowid dostępny jest w kolorze jasnym (komputerowy) oraz czarnym. Możliwe jest sterowanie urządzeniem za pomocą pilota na podczerwień. Pilot nie wchodzi w skład kompletu i sprzedawany jest oddzielnie pod nazwą REMOCON. Reasumując: Magnetowid HTL-24P nadaje się doskonale do współpracy z multiplekserami oraz innymi urządzeniami CCTV które wymagają dobrej jakości zarejestrowanych obrazów. HTL jest prosty w obsłudze, a przy tym sprawia wrażenie niezawodnej i solidnej konstrukcji przewidzianej do pracy ciągłej w systemach telewizji przemysłowej. W tym miejscu należy dodać, że twórcą opisywanego urządzenia jest producent multipleksera HBX-16C ktory słynie z niezawodności i przydatności swoich funkcji.

 

HTL-68P Hi-tron

HTL-68P jest magnetowidem poklatkowym do zastosowań w telewizji przemysłowej. Spośród wielu tego typu urządzeń dostępnych na rynku opisywany magnetowid wyróżnia się funkcją dokonywania zmian parametrów za pomocą menu w trakcie odtwarzania i nagrywania pomocną przy konfiguracji np. z multiplekserem. Pozostałe funkcje takie jak nagrywanie sytuacji alarmowych i ich wyszukiwanie, tygodniowy timer oraz funkcje odtwarzania są podobne jak w każdym innym tego typu urządzeniu. Magnetowidy z serii HTL charakteryzuje bardzo dobra jakość stop-klatki. Powyższy efekt uzyskano dzięki zastosowaniu czterech pokrytych warstwą diamentową głowic wirujących oraz precyzyjnej i niezawodnej mechaniki. Ponadto diamentowa warstwa pokrywająca głowice zwiększa czterokrotnie ich trwałość. Magnetowid HTL-68P umożliwia nagrywanie i odtwarzanie w następujących trybach czasowych: 3h, L12h, L24h, 48h, 72h, 168h. Nagrywanie sygnału audio możliwe jest tylko w trybie 3h oraz dwóch pozostałych poprzedzonych literą "L". Obudowa urządzenia składa się z części metalowych wykonanych ze stalowej blachy pokrytej lakierem oraz elementów z tworzywa ABS. Jakość użytych tworzyw jest bardzo dobra i zapewnia trwałość konstrukcji. Magnetowid dostępny jest w kolorze jasnym (komputerowym) oraz czarnym. Możliwe jest sterowanie urządzeniem za pomocą pilota na podczerwień. Pilot nie wchodzi w skład kompletu i sprzedawany jest oddzielnie pod nazwą REMOCON. Reasumując: Magnetowid HTL-68P nadaje się doskonale do współpracy z multiplekserami oraz innymi urządzeniami CCTV które wymagają dobrej jakości zarejestrowanych obrazów. Wyższe tryby czasowe niż 24h są przydatne do nagrywania obrazów np. z pojedynczej kamery lub kilku kamer przez okres do 7 dni. HTL jest prosty w obsłudze, a przy tym sprawia wrażenie niezawodnej i solidnej konstrukcji przewidzianej do pracy ciągłej w systemach telewizji przemysłowej. W tym miejscu należy dodać, że twórcą opisywanego urządzenia jest producent multipleksera HBX-16C ktory słynie z niezawodności i przydatności swoich funkcji.

AGTL 300

Magnetowid poklatkowy AGTL 300 jest typowym urządzeniem służącym do zapisu obrazów w telewizji przemysłowej. Zaopatrzony jest w solidną mechanikę i niezawodną elektronikę mającą istotny wpływ na jakość zapisywanych i odtwarzanych obrazów. Dzięki temu uzyskać można np. bardzo stabilną stop-klatkę przydatną przy odtwarzaniu. Urządzenie posiada funkcję nagrywania w trybie alarmowym z automatyczną zmianą trybu czasowego zapisu. Dostępne tryby zapisu/odtwarzania: 3h, L6h, L12h, L24h. Programowanie wszystkich parametrów odbywa się za pomocą menu wyświetlanego na ekranie monitora co znacznie upraszcza konfigurację magnetowidu. Reasumując: AGTL 300 to solidny, dobrej jakości, niezawodny i prosty w obsłudze magnetowid do zastosowań w CCTV.