Nowości

Alarmy
Nowości
czytaj...

Promocje

czytaj...

Kontakt
an image
Alarm Serwis Centrum
ul. Faradaya 3
42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 366-99-65
Fax: (34) 366-96-73
e-mail: sklep@alarmyonline.pl
Domofony, videodomofony

Strona główna > Oferta

DOMOFONY, VIDEODOMOFONY

Pragniemy zaoferować Państwu szeroki wybór wyrobów, na które występuje coraz większe zapotrzebowanie w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, a także w nowobudowanych i modernizowanych siedzibach firm, instytucji
i obiektach przemysłowych.

ZOBACZ: domofony, panele, videodomofony

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób zainteresowani są łącznością wewnętrzną ze szczególnym uwzględnieniem systemów domofonowych.

Systemy łączności domofonowej i łączności wewnętrznej, które są uznawane za niezbędne, stały się standardowym wyposażeniem obiektów budowlanych na całym świecie i nieodłącznym elementem kontroli dostępu do obiektów. Systemy domofonowe są coraz częściej uwzględniane przez biura projektów już na etapie projektowania a często przez firmy budowlane w trakcie realizacji inwestycji.
Bez wątpienia wprowadzenie naszych wyrobów do Państwa oferty zwiększy jej atrakcyjność tym bardziej, że oferowany przez nas sprzęt dorównuje, a niejednokrotnie przewyższa jakością podobne wyroby zagraniczne, co osiągnęliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie.

  • Systemy domofonowe dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o teoretycznie nieograniczonej liczbie lokatorów. System może być wyposażony w dodatkowe funkcje np. łączność wewnętrzną pomiędzy lokatorami, blokadę podsłuchu, obsługę kilku wejść itp. Systemy kompletowane są na zamówienie i mogą zawierać unifony różnych typów i kolorów, nierdzewne kasety rozmówne podtynkowe lub natynkowe z podświetlaną listą lokatorów oraz kasety elektroniki, zasilacze, zasilacze awaryjne, elektrozaczepy i pozostały osprzęt łącznie z przewodami.
  • Systemy interkomowe zapewniające łączność pomiędzy działami przedsiębiorstwa czy biura, piętrami budynku, domem a garażem,itp.
  • Systemy wideomofonowe przeznaczone do domów, biur, banków itp. Zapewniają możliwość obserwacji gości znajdujących się na zewnątrz, rozmowy z nimi oraz zdalnego otworzenia im drzwi.
  • Systemy łączności hotelowej zapewniające dwukierunkową łączność pomiędzy pokojami a recepcją w hotelach, domach wczasowych, domach akademickich itp.
  • Zestawy domofonowe i zewtawy alarmowe dla domków jednorodzinnych wieloprzewodowe i dwuprzewodowe tak zaprojektowane, aby każdy mógł je sam zainstalować.
  • Systemy otwierania drzwi obejmujące zamki szyfrowe, zamki na klucz transponderowy, zamki otwierane zdalnie przy pomocy pilota, zamki zwykłe, wkładki typu "yale" z dowolną ilością kluczy, elektrozaczepy różnych typów - również z pamięcią, samozamykacze, dzwonki, gongi i przyciski.