Nowości

Alarmy
Nowości
czytaj...

Promocje

czytaj...

Kontakt
an image
Alarm Serwis Centrum
ul. Faradaya 3
42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 366-99-65
Fax: (34) 366-96-73
e-mail: sklep@alarmyonline.pl
Cyfrowy System Alarmowy DIGIPLEX

Strona główna > Oferta > Zabezpieczenia obiektów

DIGIPLEX

DIGIPLEX_LOGO

    Twoim podstawowym pragnieniem jest to by chronić swoją rodzinę i dobytek. Tylko jeden system zabezpieczeń jest wystarczająco zaawansowany, by zapewnić Ci niezawodność działania, wolną od kłopotów ochronę; aby być na tyle eleastycznym by rozwijać się wraz z Twoimi potrzebami oraz by być na tyle ładnym by wzbogacić każdy wystrój wnętrz.

To DIGIPLEX - 48 Liniowy System Alarmowy kanadyjskiej firmy PARADOX!

DGP-641DGP-620DGP-648

Usłysz głos ochrony!
Dzięki tej niesamowitej innowacji możesz sterować całym systemem alarmowym za pomocą jednego dotyku w telefonie używając DIGIPLEX VOICE ASSISTANT MODULE (moduł asystenta głosowego). Niewiarygodnie łatwo, głosowo centrala alarmowa będzie prowadzić Cię przez każdą fazę operacji systemu.

Cyfrowa detekcja pracuje!
Ta unikalna technologia opatentowana przez firmę PARADOX zapobiega  fałszywym alarmom, wliczając w to także te, generowane przez zwierzęta, podczas gdy Twojej rodzinie dostarcza optymalną ochronę. Cyfrowa detekcja to najpewniejsza ochrona jaką możesz znaleźć na rynku zabezpieczeń.

Nic nie jest prostsze od tego!
Cała kontrola nad systemem alarmowym ogranicza się do naciśnięcia przycisku w pilocie. Pozwala to na zdalne sterowanie: uzbrojeniem lub rozbrojeniem systemu alarmowego, wysłaniem sygnału "panic" lub aktywacją innych urządzeń jak na przykład otwarcie lub zamknięcie drzwi garażowych. Technologia DIGIPLEX dostarczy Ci prostotę i wygodę w codziennym użytkowaniu systemu.

Cztery systemy w jednym!
DIGIPLEX to najmądrzejsza inwestycja w ochronę jaką zrobisz. Możesz zabezpieczyć cztery odrębne strefy za pomocą tylko jednego panela sterowania DIGIPLEX. Nie ma potrzeby, aby kupować czytery osobne systemy alarmowe do: piwnicy, pomieszczeń mieszkalnych, warszyatu czy kolekcji dzieł sztuki. Jeden DIGIPLEX ochroni to wszystko bez dodatkowych kosztów.