Nowości

Alarmy
Nowości
czytaj...

Promocje

czytaj...

Kontakt
an image
Alarm Serwis Centrum
ul. Faradaya 3
42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 366-99-65
Fax: (34) 366-96-73
e-mail: sklep@alarmyonline.pl
Diagnostyka
Strona główna > Oferta > Diagnostyka

Diagnostyka

Najczęściej wykorzystywaną funkcją diagnozy szeregowej jest odczyt i kasowanie kodów usterek. Dzięki tej funkcji możemy odczytać zarejestrowane podczas pracy systemu błędy, ułatwiając diagnozę i pozwalając skrócić czas naprawy. CDIF/2 oferuje w tym zakresie imponujące możliwości. Jednym kliknięciem możemy odczytać usterki, prezentowane czytelnie w postaci odpowiedniego kodu wraz z szczegółowym opisem. W wielu wypadkach jeśli system w samochodzie na to pozwala, mechanik otrzymuje informację o tym czy dana usterka w danym momencie występuje, czy też została zapamiętana w przeszłości. Podobnie dostępne mogą być także inne, przydatne informacje. Po wykonaniu naprawy wystarczy kolejne kliknięcie aby skasować pamięć błędów.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Program OP-COM to stale udoskonalane narzędzie do profesjonalnej diagnostyki pojazdów marki Opel.
OP-COM® w połączeniu z nowoczesnymi interfejsami, zaprojektowanymi specjalnie z myślą o tym właśnie oprogramowaniu, jest kompatybilny ze wszystkimi pojazdami marki Opel - praktycznie od najstarszych aż po najnowsze modele wyprodukowane w 2011 roku.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy Państwu doskonałe oprogramowanie VCDSR służące do profesjonalnej diagnostyki pojazdów takich marek jak Volkswagen, Audi, Seat, Skoda.

Program VCDS® w połączeniu z nowoczesnymi interfejsami, zaprojektowanymi specjalnie z myślą o tym właśnie oprogramowaniu, jest kompatybilny ze wszystkimi pojazdami z grupy VAG - od najstarszych aż po najnowsze modele wyprodukowane w 2011 roku. Dodatkowo oprogramowanie VCDSR posiada zaimplementowany skaner OBD-II, dzięki któremu możliwa jest też diagnostyka pojazdów innych marek.